Szybki kontakt: +48 17 853 63 53
do_lat_18_01.jpg

Danaus Biuro Podróży

Do lat 18

Realizując autorskie programy animacyjne zagospodarujemy dzieciom i młodzieży każdy dzień podczas wypoczynku w górach, nad jeziorami lub nad morzem.

W Niemczech i w Anglii zaprosimy na kursy językowe, w Czechach i na Słowacji pozwolimy powędrować na turystycznych szlakach i poszaleć w Parkach Wodnych, a na Litwę zabierzemy tych, którzy lubią zwiedzać i aktywnie spędzać wolny czas. Na Węgrzech zorganizujemy olimpiady sportowe, kąpiele w Balatonie i dobrą zabawę na kąpieliskach nie tylko termalnych.

W południowych klimatach Włoch, Chorwacji, Grecji i Hiszpanii zagwarantujemy słońce, plażę, błogie lenistwo pod nadzorem, a na życzenie zrealizujemy każdy wybrany profil obozu lub autorski program animacyjny. Amatorów parków rozrywki zachęcamy do wizyty w Paryżu - Eurodisneyland i Asterix Park w połączeniu z urokami francuskiej stolicy to gwarancja wypoczynku na najwyższym poziomie.

Wielbicieli zimowego szaleństwa zaprosimy na narty i deskę na stokach w polskich, słowackich i czeskich górach, zaproponujemy także odpowiednie dla młodzieży narciarskie kurorty Szwajcarii, Austrii i Włoch. Dzięki profesjonalnej kadrze wyszkolimy młodych adeptów sztuki narciarskiej i snowbordowej.

Sprawimy, że dzieci i młodzież poznają region i lokalne zwyczaje, rozwiną zdolności i umiejętności, zrelaksują się i wrócą do domów przepełnione energią i słońcem, z nowymi doświadczeniami oraz z pamiątkowym firmowym gadżetem.

Ważne dane

Wpis do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Podkarpackiego nr 145/09.
Gwarancja Ubezpieczeniowa AXA T.U.i R.S.A.
na sumę 116.762,80 PLN tj. 28.000 EUR
ważna do 09.09.2019.
NIP 685-119-41-54
REGON 180467764